Юридичний відділ

Перегляди: 2051

Прізвище ім'я по батькові Лубів Антон Миколайович     
посада інспектор з юридичних питань
телефон/факс (03433)64202
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Звіт юридичного відділу за І квартал 2017 року


Звіт
про роботу інспектора з юридичних питань
за 2016 рік

Інспектором з юридичних питань Печеніжинської селищної ради ОТГ, постійно вживає заходи щодо забезпечення вимог законодавства в селищній раді.

Протягом року проведено ряд розпоряджень та підготовлено юристом.

Розглянуто більше ста листів та клопотань органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та підпорядкування. За результатами розгляду підготовлено письмові відповіді або видано розпорядчі документи.

Спільно з земельним відділом підготовлено та укладено ряд договорів оренди земельних ділянок. На протязі року проведено правову експертизу на договори та додаткові угоди цивільно-правового характеру.

Взято участь у всіх нарадах селищної ради та підготовлювались доповіді, на сесіях селищної ради.

В 2016 році взято участь в 78 судових засіданнях, переважно в якості відповідача чи заінтересованої особи та підготовлено ряд позовів. Всі рішення судів у 2016 році прийнято на користь селищної ради.

Інспектором з юридичних питань ведеться робота в недопущенні проявів щодо порушення чинного законодавства.

Проведено перевірки діяльності старост та діловодів на території Печеніжинської селищної ради ОТГ.

Постійно надається практична допомога старостам сіл, (в тому числі у телефонному режимі та на особистому прийомі), щодо підготовки та проведення ними зборів, правильності підготовки ними рішень, а також у зв’язку з розглядом спірних питань в реалізації прав і законних інтересів громадян. Постійно надається практична допомога з метою реалізації положень Закону України «Про добровільне об’єднання громад».

Згідно поступлень надано кваліфіковані консультації керівництву селищної ради і виконавчого комітету, працівникам відділу ЖКГ,інвестицій та соціально-економічного розвитку,відділу земельних відносин,відділу фінансів,центру надання адміністративних послуг,відділу бухгалтерського обліку та звітності,відділу загальної та організаційної роботи,відділу соціальної роботи,відділу освіти,молоді та спорту,відділу культури ,туризму, старостам, щодо застосування чинного законодавства в своїй діяльності. Ведеться постійна взаємодія та координація з правоохоронними органами та територіальними органами центральних органів виконавчої влади.

Інспектором з юридичних питань щоденно надається безоплатна первинна правова допомога громадянам територіальної громади, а особливо учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей. Інспектор з юридичних питань призначений уповноваженою особою з запобігання та протидії корупції. В 2016 році жоден працівник селищної ради не був притягнутий до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

Згідно доручень керівництва селищної ради, постійно здійснюється підготовка довідкової інформації щодо чинного законодавства в конкретній сфері правового регулювання.